Smellslikeskandal – wolność, finezja i odwaga

Aranżując idealne wnętrze nie sposób odmówić roli dodatkom. Niektóre z nich są oczywiste – nie ma chyba domu bez ścian pokrytych zdjęciami czy bez parapetów pełnych kwiatów. A jednak – często czegoś brak. Producenci starają się wyjść naprzeciw naszym oczekiwaniom, a często wyprzedzać nasze pragnienia. Niewiele jednak firm potrafi połączyć najwyższą jakość produktu z jego wyrafinowaniem i oryginalnością. Dlaczego udało się to twórcom ręcznie robionych świec Smellslikeskandal? Dowiedz się sam… A może to zbyt odważne?

Tradycyjna nowoczesność własnoręcznie robionych świec

Mało kto wie, że świece wykorzystywano już ponad trzy tysiące lat temu. Zapalano je nie tylko wieczorową porą, ale i w trakcie ważnych obrzędów. W dzisiejszych czasach ogień ma niezwykłą moc – jest dziki, dużo bardziej ujmujący od pospolitej elektryczności. Świece to symbol – kultury, pamięci. Nadają one także niezwykłą, oryginalną, tajemniczą aurę każdemu wydarzeniu, wprowadzają nastrój zadumy lub relaksu. Możliwości jest wiele, a wszystko zależy od nas samych. Co chcę wyrazić? – to pierwsze pytanie, które można, ale którego nie trzeba, sobie zadać. Wolisz planować czy być zaskakiwanym? Dawać czy być obdarowywanym? Nadawać znaczenia czy je pojmować? Niezależnie od tego, co chcesz robić, jak chcesz się czuć, kim chcesz być – świeca Ci w tym pomoże.

W ofercie Smellslikeskandal znajdziemy świece o wyjątkowych, neoantycznych kształtach, ale i świece z poczuciem humoru – świece organiczne, świece ciałka, sprawiające wrażenie lekkości świece Bubble czy też zapachowe świece w ozdobionym oryginalnym, wyrazistym napisem szkle. Eksperymentuj, badaj, uwolnij swoją kreatywność! Co Cię ogranicza? Nic!

Najwyższa jakość świec sojowych

Producent zadbał nie tylko o najwyższej jakości materiał, ale i wykonanie. Dzięki współpracy z francuskimi wytwórcami perfum z samego Grasse, stolicy zapachu, powstałe świece zachwycają nie tylko wzorem, ale i dbałością o każdy szczegół, a także – ujmującym aromatem. Chcesz się cieszyć długotrwałą wonią drzewną, wiśni, arbuza, karmelu, morwy, cytrusów, a może czarnego kokosa? Nie sposób wymienić wszystkich nut zawartych w sojowych świecach zapachowych. Każda ze świec jest unikatowa, w pełni naturalna, organiczna, a w jej wnętrzu, prócz innych wegańskich elementów, znajdziesz też knot z prawdziwej bawełny. Jakość idąca w parze z naturą – czy znajdziemy coś lepszego?

Ile człowiek ma zmysłów? Świeca bio nam o tym przypomni…

Zapach, węch, smak, słuch, dotyk… O czym zapomniałeś? Oczywiście! O humorze! Ręcznie robione świece ciała, pupy, bąbelki – wszystkie zostały stworzone z myślą o tym, by łamać tabu, przekraczać granice. Człowiek jest piękny, ciało ludzkie jest wspaniałe i zasługuje na podziw.

Producenci prześcigają się, aby sprostać naszym oczekiwaniom, wymyślając wzory dziwne, wynaturzone, sztucznie nowoczesne. A jednak nie tędy droga. Świece inspirowane ciałem, jego doskonałością to motywy oryginalne, ale i genialne w swojej prostocie. Z pewnością potrzeba odwagi, by przyznać, że ciało człowieka jest najwyższą z form, inspiracją doskonałą – kusi, ozdabia, oświeca. Dodatkowo – ekologiczna, ręcznie rzeźbiona świeca to także doskonały prezent – wyraź swoje oryginalność, wyrafinowanie i humor.

Ekstrawaganckie czy subtelne?

Podpowiadamy: i jedno i drugie! Świece w oryginalnych kształtach, inspirowanych ludzkimi, z pewnością dodadzą pomieszczeniu pazura, będą także rewelacyjnym, niezapomnianym prezentem – i to nie tylko na wieczór kawalerski! A może chcesz ożywić swoją sypialnię? Co zrobi to lepiej od blasku świec… w kształcie kobiecego lub męskiego ciała?

Eleganckie czy wyuzdane?

Takie, jakie chcesz! To Ty nadajesz znaczenie! To Ty interpretujesz i wyrażasz siebie. Nie ma granic, barier. Świeca jest wspaniałym, małym drobiazgiem, który może zmienić nasze pomieszczenie w niesamowity, wielki sposób.

Jak tak można?! Toż to prawdziwy SKANDAL!!!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl