Żywica epoksydowa – to jest to!

Nowinki technologiczne – kto z nas nie jest do nich choć lekko uprzedzony? Owszem, nie odrzucamy nowoczesności, ale gdy połączona jest ona z tradycją, nabieramy zaufania. Pewnie! Bo tradycja to wieki doświadczenia, ale i gwarancja jakości, długotrwałości rzemieślniczego (a nie mechanicznego!) wyrobu. Zgadzają się z tym także producenci – ci z najwyższej półki. Ważny jest materiał. Od wieków szanowane są głównie naturalne, tradycyjne tworzywa. Z czym więc kojarzy się nam żywica? Z bursztynem, prawda? Kamieniem pięknym, doskonałym, drogocennym, a więc i drogim… STOP! Drogocennym? A właśnie! Dzisiejsza technologia pozwala nam na tworzenie produktów ozdobnych, ale i użytkowych (a może oba naraz?) najwyższej jakości, na które możemy sobie pozwolić. Czy warto zainwestować w podstawki z pięknej i trwałej żywicy? Oczywiście: Tak!

Ozdoba i funkcjonalność unikatowych podstawek z żywicy

O ile papierowe podkładki idealnie sprawdzą się w lokalnym pubie, chyba żaden gospodarz nie chciałby postawić ich przed gośćmi własnego domu (imprezy tematyczne się nie liczą!). Szukasz czegoś oryginalnego, trwałego, ale i łatwego do czyszczenia? Oryginalne, unikatowe podstawki z żywicy sprawdzą się doskonale. Są nie tylko eleganckie i ciekawe, ale i wyjątkowo higieniczne – nie bez powodu używa się ich w placówkach medycznych i zakładach przetwórstwa. Modne podkładki z żywicy są nie tylko niepowtarzalne, wyjątkowo stylowe, ale i tradycyjne, podobne nie tylko do bursztynu, ale i kamienia – tak cenionego od wielu lat.

Podstawka nie do zdarcia?

Lubimy podstawki, prawda? Tak, każdy z nas kocha zalec na kanapie z ulubioną książką lub oglądając serial. Tylko gdzie umieścić ten gorący kubek albo lampkę, choć niewygodną to tak potrzebną? Pasja pasją, odpoczynek odpoczynkiem, a śladów czy przebarwień na szafce lub stoliku nikt nie lubi. Oczywiście, możemy bawić się w wiecznie walające się po domu serwetki albo talerzyki. Ale może warto pozwolić sobie na odrobinę luksusu w świetnej cenie? Podstawka z żywicy jest niezwykle trwała i odporna na czynniki zewnętrzne takie jak temperatura czy ciecze. Możemy położyć na niej kubek, lamkę wina, świeczkę, biżuterię… Każdy przedmiot wyglądał będzie niepowtarzalnie. Zabezpieczymy swoje meble, a dodatkowo nadamy pomieszczeniu czy aranżacji stołu charakter. Dodatkowym atutem podstawek z żywicy jest ich antypoślizgowość. Pomimo swojej oryginalnej struktury, nie są śliskie, położone na nich przedmioty nie będą się zsuwały. Warto podkreślić też odporność podkładek na środki chemiczne – nie musisz bać się o ich zniszczenie. Trwałość i piękno – to jest to! Zaskocz gości, aranżując stół, używając niezwykłej urody i jakości podkładek. Z pewnością nikt nie przejdzie obok nich obojętnie, a służyć będą latami!

Podkładka z żywicy wyrobem artysty?

Tak! Każda ze zdobionych podkładek z żywicy to owoc pracy ludzkich rąk. Rzemieślnicy włożyli ogrom pracy, by stworzyć kolekcję podkładek jasnych i czarnych. Każda zdobiona jest złotymi drobinkami i ręcznie robiona, co dowodzi jej unikatowości, niepowtarzalności. Każda z podkładem ma swój własny kształt, ciężar, charakter.

Podstawki z żywicy epoksydowej

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl